2020 m. vasario 29 d., Šeštadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija: “Pažinkime ūsuotą ir barzdotą Vilnių“

2018-11-08
 
Pasižiūrėjus į sostinę turisto akimis, nustembi - kiek čia ūsuotų ir barzdotų vyrų - garsių ir paprastų, lietuvių, rusų, ukrainiečių, lenkų, žydų, gruzinų... Šv. Mikalojus bei šv. Kristoforas - ir tie su barzdomis. 
Charlesas Darwinas manė, kad barzda atsirado kaip evoliucijos pasekmė - lytinės atrankos būdu, mat moterims vyrai su barzdomis būdavo patrauklesni. Jos intuityviai jautė, kad tokie vyrai vyriškesni - plaukai ant veido želia tik tiems, kurių kraujyje yra pakankamai vyriškojo hormono testosterono. Taigi, nėra barzdos - nėra vyriškumo, nėra vyriškumo - nėra vaikų, nėra vaikų - nėra ateities.
Mieli kolegos, tam, kad turėtume ateitį, privalome rūpintis vyrų sveikata, todėl kviečiame jus į ekskursiją-spaudos konferenciją „Pažinkime ūsuotą ir barzdotą Vilnių". Laukiame Jūsų lapkričio 15 d. 12 val. Rotušės aikštėje, ant Rotušės laiptų (Didžioji g. 31, Vilnius 01128). 
Su legendine gide Gabija Lunevičiūte, suksime ratą aplink Senamiestį ir kalbėsimės ne tik apie ūsuotus ir barzdotus namus, bet ir sveikus vyrus bei juos sveikus būti skatinančias lapkričio akcijas. Ekskursiją baigsime prie Ertlio namo (Šv. Jono g. 7). 
Kadangi mūsų bus nemažai ir sparčiai judėsime gatvėmis, kad nepasimestume, labai prašome registruotis adresu: ausrine6@gmail.com

 

Daugiau informacijos: 
Aušrinė Šėmienė 
Medicininės informacijos centras 
+370 698 73 471
Ausrine6@gmail.com

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-11-08 11:57
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media