2021 m. vasario 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Sausio 26 d. - VILNIUS GREENTECH forumas. Kviečiame registruotis!

2021-01-25
 
Nepriklausomos žiniasklaidos ir Lietuvos nepriklausomybės šalininkų dėmesiui: jau šį antradienį (sausio 26 d.) Lietuvoje vyks svarbiausias regione žaliosios ekonomikos ateičiai skirtas forumas
/ Programa bei dalyviai: https://www.greentechvilnius.lt /
Sausio 26 d. vyksiančiame forume „Vilnius GreenTech" apie svarbiausius sprendimus ir naujosios Vyriausybės politikos kryptis kalbės ne tik susisiekimo, energetikos, aplinkos apsaugos ir žemės ūkio ministrai - sveikinimo žodį tars ir pranešimus skaitys eurokomisarai Kadri Simson ir Virginijus Sinkevičius, forumo dalyvius sveikins Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Kaip išskirtinę galima vertinti forumo diskusiją, kurioje bus kalbama apie pasaulio ateitį ir demokratinių valstybių vienijimąsi žengiant progreso ir žmonijai saugios ateities kūrimo keliu. Šioje diskusijoje dalyvaus JAV, Kanados, Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Izraelio ambasadoriai. Europos Sąjungos reguliavimo politikos sesijoje kalbės Europos energetikos reguliuotojų tarybos (CEER) prezidentė, o apibendrinamąją vadovų ir ekspertų diskusiją papildys išskirtinis Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Vidmanto Janulevičiaus pokalbis apie Europos žaliosios ekonomikos, pramonės ir verslo ateitį su vienu iš Europos Sąjungos žaliosios politikos strategų Reinhardu Bütikoferiu. 
Taip pat reikėtų paminėti sesijas, skirtas technologiniam progresui, didžiųjų miestų, transporto, energetikos žaliajai ateičiai. Lietuvos valstybei labai svarbi sesija, skirta mūsų šalies žaliajam kursui. Joje bus kalbama apie tai, kokie sprendimai Lietuvoje yra būtini, kad, demokratiniam pasauliui judant žaliosios ekonomikos kūrimo keliu, iš šios transformacijos sugebėtume išlošti daugiausia ir sukurti didžiausią pridėtinę vertę ekonomikai, verslui ir Lietuvos žmonių gerovei. Taip pat norima akcentuoti sesijas, skirtas sinchronizacijai su žemyninės Europos elektros tinklais ir moderniam tinklui, skirtam žaliosios ekonomikos ateičiai, aptarti. Tai Lietuvai ir Europos Sąjungai labai svarbios sesijos, nes tuo metu, kai Vokietijoje ir, tikėtina, JAV bus sparčiai judama žaliosios ekonomikos ir žaliosios energetikos plėtros keliu, Lietuvai, Baltijos valstybėms ir visam Europos Sąjungos regionui pasienyje su Rytų diktatūromis tebebus bandoma primesti daug pavojingesnę ateitį - tokią, kurią simbolizuoja „Rosatom" branduolinės elektrinės. 
Tikimės, kad mūsų organizuojamas forumas neleis Lietuvai ir jos žmonėms primesti tokios niūrios ateities, kad Lietuva taps viena pažangiausių žaliąją ekonomiką plėtojančių ir gerovę savo piliečiams užtikrinančių valstybių Europos Sąjungoje. Ar mums pasiseks, priklausys ir nuo to, ar Lietuvos interesus ginanti žiniasklaida informuos visuomenę apie šį forumą ir padės ją telkti kurti pažangią ir saugią ateitį mūsų šalies žmonėms. Labai tikimės, kad rasite laiko pasidomėti šiuo forumu, todėl kviečiame visus žurnalistus, redaktorius ar žaliosios ekonomikos temomis rašančius socialinių tinklų kūrėjus, kuriems rūpi Lietuvos žalioji ateitis, energetinė nepriklausomybė ir saugus rytojus mūsų vaikams, kreiptis į mus ir mes su džiaugsmu visiems atsiųsime prisijungimo prie forumo duomenis, kad sudarytume sąlygas visiems Lietuvos žiniasklaidos atstovams aktyviai įsitraukti į žalios, o ne rosatominės Lietuvos ateities kūrimą. 
Dėl žurnalistų akreditacijos kviečiame rašyti el. paštu konferencija@valstybe.eu

 

Forumo „Vilnius GreenTech" organizatoriai 
https://www.greentechvilnius.lt

 

 

Eduardas Eigirdas,
Almantas Gliožeris
Tel. +37061643444 
almantas@valstybe.eu 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-01-25 16:46
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media