2019 m. vasario 18 d., Pirmadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Lietuvos radijo ir televizijos komisija: taikytos poveikio priemonės

2018-07-03
 
2018 m. liepos 2 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - LRTK) nusprendė skirti AS TV Play Baltics (anksčiau Viasat AS) įspėjimą už sprendimo, kuriuo ji įpareigojo šią kompaniją ne vėliau kaip 2017 m. liepos 1 d. pradėti retransliuoti televizijos programą „LRT KULTŪRA" per dirbtinį Žemės palydovą, nevykdymą. Pagal Visuomenės informavimo įstatymo 33 straipsnio 5 dalyje įtvirtintą reikalavimą televizijos programų retransliuotojai, Lietuvos Respublikoje teikiantys televizijos programų retransliavimo paslaugas, privalo retransliuoti visas nekoduotas nacionalines LRT televizijos programas.
LRTK taip pat nusprendė taikyti administracines nuobaudas - skirti įspėjimus UAB „DUOMENŲ GREITKELIS", UAB „Kauno interneto sistemos", UAB „Patrimpas", UAB „Magnetukas" ir IĮ J. Varno Vilniaus radijo studija jiems laiku nepateikus pranešimo apie planuojamą vykdyti veiklą ir tokiu būdu nevykdžius LRTK 2015 m. rugsėjo 9 d. sprendimo Nr. KS-167 „Dėl Informacijos apie radijo, televizijos programų transliuotojų, retransliuotojų, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis ir televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų teikėjų veiklą teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo". 
Skirti įspėjimą taip pat buvo nuspręsta UAB „Radijas kelyje" už transliuojamos radijo programos „Kelyje" licencijos sandaros ir turinio pažeidimus. 
Dėl UAB „Internetas Vilniuje" neteisėto televizijos programų retransliavimo internete buvo nuspręsta kreiptis į Vilniaus apygardos administracinį teismą dėl tokios neteisėtos veiklos nutraukimo.
Birutė Keršienė
Visuomenės informavimo skyriaus vedėja
El. paštas birute.kersiene@rtk.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-07-03 09:26
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media