2019 m. sausio 21 d., Pirmadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Darbą atnaujina LRT programų pirkimo komisija

2018-05-03
 
Pasikeitus LRT administracijai, darbą atnaujina Televizijos ir radijo programų sukūrimo ir jų parengimo transliuoti paslaugų pirkimo komisija. Per artimiausias savaites ji įvertins konkursui pateiktas laidas ir programas, vadovaudamasi daugeliu kriterijų - LRT misijos, meniniu, kūrybiniu, kaštų optimizavimo, turinio sinergijos, komunikacijos ir pan.
Komisijos sudėtis yra atnaujinama ir išplečiama - ją sudarys LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas (komisijos vadovas), LRT TV programų direktorius Aldaras Stonys, TV vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, TV naujienų vadovas Audrius Matonis, LRT.lt vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius, finansų ir ekonomikos departamento vadovė Inga Šaltė-Daukšienė, vyriausioji teisininkė Daiva Apšegienė, kominikacijos ir teisių valdymo departamento vadovė Renata Lebedevienė, TV projektų vadovė Irma Tiškutė, užsienio programų įsigijimo vadovė Junita Budvytienė, TV anonsų vadovas Tadas Jačiauskas.
„Stengsimės būti maksimaliai atviri visuomenei, žinoma, laikydamiesi teisės aktų ir saugodami tą informacijos dalį, kurios paskelbimas gali pakenti visuomeninio transliuotojo konkurencingumui. Viešinsime bendrus LRT poreikius, kiek projektų pirksime, kiek išleisime. Tuo pačiu skelbsime ir daugiausiai projektų pateikusias įmones bei bendrą visų prodiuserių pateiktų projektų skaičių, bendrą visų projektų vertę", - sako programų komisijos vadovas Gytis Oganauskas.
„Žiūrovas, - o visuomeninis transliuotojas yra skirtas visiems žiūrovams, - mėgsta tęstinumą. Tą žino komerciniai transliuotojai, tą žino ir visuomeninis transliuotojas, taip yra ir kitose šalyse. Todėl didelė tikimybė, kad išliks apie 70-80 proc. tų pačių projektų, kuriuos matėme LRT eteryje pastarąjį sezoną. Tačiau šiemet bus labai svarbi kaina, laidos trukmės bei laidų skaičius. Gali tekti atsisakyti ar bent atidėti dalies brangesnių projektų pirkimą kitiems metams ar kitam sezonui, ieškoti tiems projektams alternatyvų, nes biudžetas įtemptas ir naujos administracijos tikslas bus jį subalansuoti, tačiau kartu pateikti įdomią, auditoriją pritraukiančią, atitinkančią patvirtintą LRT strategiją, programą", - sako Aldaras Stonys.
Planuojama, kad pradedant 2018 metų rudeniu konkursai programų pirkimui bus rengiami 3 kartus per metus, o dokumentinius bei meninius filmus bus galima pateikti bet kada, tikintis atsakymą gauti per mėnesį.
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt
www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-05-03 11:03
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media