2018 m. rugsejo 22 d., Šeštadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: Buvusi atlikėja Agota Mašanauskaitė tapo naujo LNK televizinio projekto „Gyvūnų policija“ vedėja

2017-10-07
 
Agota Mašanauskaitė

Agota Mašanauskaitė

 

Jau greitai LNK televizijoje eteryje žiūrovai išvys naują projektą „Gyvūnų policija", kuriame laidos vedėjos rolėje debiutuos buvusi merginų grupės „Pinup Girls" narė Agota Mašanauskaitė. Gražuolės Agotos partneris laidoje bus žurnalistas Paulius Kaupelis.

Agota sako, kad darbas tokiame projekte bus ne tik malonus, bet kartu ir didelis iššūkis: „Nuo vaikystės esu apsupta gyvūnų. Nuo mažens auginau šunis, vėliau atsirado triušis, vėžlys ir kiti gyvūnai - tikras mini zoologijos sodas. Darbas tokiame projekte man tikrai yra didelis iššūkis, kadangi kiekvieną dieną teks matyti skriaudžiamus gyvūnus, bet džiaugiuosi, kad galėsime jiems padėti".

Laidos „Gyvūnų policija" vedėjos atrankoje dalyvavo daugiau kaip penkiasdešimt merginų, iš kurių buvo atrinktos šešios. Pretendentės kartu su žurnalistu Pauliumi Kaupeliu vyko į gyvūnų gelbėjimo operacijas. A. Mašanauskaitė neslėpė, kad pirmuose filmavimuose matytos istorijos ją šokiravo.

„Dusmenų kaimo gyventojai rado du šuniukus, kurie buvo išmesti tiesiog iš pravažiuojančio automobilio. Vietiniai žmonės juos nuvežė į Alytaus rajone esančią prieglaudą, tačiau kadangi ten buvo šuniukų perteklius - jie turėjo būti užmigdyti. Labai džiaugiuosi, kad apie tai sužinoję gyvūnų prieglaudos „Lesė" darbuotojai atvyko net iš Kauno ir pasiėmė šuniukus. O kas skaudžiausia, kad tokių istorijų teko matyti jau ne vieną", - kalbės A. Mašanauskaitė.

Nuo scenos nenutolo

 

Agota sako, kad jos gyvenime darbas ir laisvalaikis susiję, mat mergina dirba mylimą darbą - organizuoja renginius bei užsiima atlikėjų prodiusavimu.

„Su muzika, atlikėjais ir renginiais dirbu kiek daugiau nei 9 metus. Kadangi pačiai teko dainuoti merginų grupėje - darbas man suprantamas ir tai teikia malonumą. Vėliau pradėjau dirbti ir su įvairiais televiziniais projektais, o dabar ir pačiai teks stoti prieš kameras", - linksmai pasakojo A. Mašanauskaitė.

Didžiausias merginos hobis - maisto gaminimas: „Labai mėgstu gaminti ir sau, ir šeimynai, ir draugams. Net esu dalyvavusi šefų konkurse, kur pasirodžiau tikrai neprastai".

Mergina teigia, kad darbas televizijoje jai nėra naujiena: „Esu dalyvavusi ne vienoje atrankoje ir laidose, todėl kameros man tikrai nekelia jokio nejaukumo, priešingai, labai laukiu tolimesnių filmavimų".

Mergina sako, kad neigiamų komentarų savo atžvilgiu nebijanti, mat dainuodama merginų grupėje prie to priprato: „Buvau su tuo susidūrusi, tad man tai tikrai nėra naujiena. Aš žinau, ką darau, kokią žinutę noriu skleisti, o neigiamų reakcijų visada būna ir bus, to tikrai neišvengsi. Tiesiog reikia į tai nekreipti dėmesio".

Naują projektą „Gyvūnų policija" LNK žiūrovai galės išvysti  jau netrukus

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-10-21 13:42
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media