2019 m. balandžio 18 d., Ketvirtadienis

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Seminaras karų komunikacijose tema „Karas ir taika kalboje II“

2018-04-16
 
Sulaukę didelio susidomėjimo ir prašymų tęsti diskusijas šia visiems aktualia tema, vertimų biuras „Ars libri" ir advokatų profesinė bendrija „Žabolienė ir partneriai METIDA", pritraukę visą būrį savo sričių autoritetų, jau antrą kartą kviečia žurnalistus į seminarą karų komunikacijose tema „Karas ir taika kalboje II". Jis vyks 2018 m. gegužės 31 d., ketvirtadienį, 9:00-12:00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius). 
Žmonės nesugebėję susitarti eina į konfliktus, verslas eina į teismus, o valstybės eina į karus.
Kartais, tiesiog renkamės konfliktą, nes neišnaudojame visų susitarimo, mediacijos priemonių, nes nėra tikėjimo jų efektyvumu, nėra tikėjimo kitos pusės noru tartis, nematant plačiau vardan ko vertėtų tartis ir galiausiai tiesiog neturint reikiamų instrumentų teisinių, komunikacinių, psichologinių, leidžiančių atrasti jungiančius dalykus ir remtis jais, atrasti abiem pusėms tinkamas alternatyvas.
Seminaro metu, išgirdę teisės, lingvistikos, psichologijos, komunikacijos specialistų ir su mediacija kasdien savo veikloje susiduriančių specialistų patirtimi, kviesime pasidalyti veikiančiais instrumentais ir jus, įtraukiant visus vienodomis teisėmis tiek pranešėjus, tiek klausytojus, padiskutuoti ar karų kultūra nėra asmeninės, organizacinės, valstybinės vizijos ir strategijos krizės simptomas. Pasiaiškinsime kaip atrasti, išsigryninti, argumentuoti visas puses vienijančius aspektus, konfliktuojančias puses paverčiančius partneriais, susivienijusiais sprendžiant abiem pusėms aktualų klausimą, kas tai bebūtų ar verslas, ar reputacija, ar aikštė, ar valstybė.

 

Pagarbiai
Komunikacijos vadovė
Zita Grendienė

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-04-16 14:30
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media