2018 m. gruodžio 13 d., Ketvirtadienis

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: LŽS pirmininko pavaduotojas Audrys Antanaitis paskirtas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininku. Sveikiname kolegą!

2017-11-21
 
Audrys Antanaitis

Audrys Antanaitis

2017 m. lapkričio 21 dieną Seimas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) vadovu paskyrė portalo alkas.lt redaktorių, LŽS pirmininko pavaduotoją Audrį Antanaitį. 
Už A. Antanaičio skyrimą į šias pareigas slaptame balsavime atiduoti 58 balsai, 25 parlamentarai balsavo prieš ir keturi susilaikė. 
Seimas paskyrė ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) narius. Už tai numatantį nutarimą balsavo 63, prieš buvo 10, susilaikė 17 Seimo narių.
Komisijos nariais paskirti: Daiva Aliūkaitė, Audrys Antanaitis, Albina Auksoriūtė, Vilija Dailidienė, Daiva Daugirdienė, Laimantas Jonušys, Jūratė Katinaitė, Rūta Kazlauskaitė, Lina Murinienė, Bonifacas Stundžia, Andrius Utka, Daiva Vaišnienė, Vidas Valskis, Jolanta Vaskelienė, Rasuolė Vladarskienė, Vilma Zubaitienė.
Šiuo nutarimu taip pat atleisti iki šiol pareigas ėję VLKK nariai ir VLKK pirmininko pavaduotoja Jūratė Palionytė.
Nuoširdžiai sveikiname kolegą Audrį Antanaitį su naujomis garbingomis pareigomis.
LŽS inf.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-11-22 10:46
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

MARIAN NELSON

2017-12-03 00:57

paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelsonloanfirm@outlook.com), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Vytautas

2017-11-26 09:49

Nuoširdžiai sveikinu!

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media