2019 m. sausio 21 d., Pirmadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos pusryčiai „Ekologiški produktai – ant kiekvieno stalo“

2018-06-14
 
Renginio metu bus pristatytos sertifikavimo įstaigos „Ekoagros" veiklos gairės ir artimiausi planai. Renginys vyks 2018-06-15, penktadienį 10 val. Park Inn by Radisson Kaunas viešbučio konferencijų centre, Zeta salėje (K. Donelaičio g. 27, Kaunas).
„Ekoagros" yra vienintelė įstaiga Lietuvoje, vykdanti ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų produktų sertifikavimą bei kontrolę. Akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro. Savininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Taip pat įstaiga teikia ir kitas sertifikavimo paslaugas.
Dalyvaus:
VšĮ „Ekoagros" direktorius dr. Gintautas Labanauskas;
VšĮ „Ekoagros" kokybės vadovas Tomas Demikis.
Įstaigos direktoriumi dr. Gintautas Labanauskas dirba daugiau nei mėnesį. Veiklos programoje, kurią pristatė dalyvaudamas konkurse į įstaigos vadovo pareigas, pagrindiniais uždaviniais įvardijo sertifikavimo proceso skaidrumo didinimą, įstaigos veiklos optimizavimą, veiklos sąlygų įstaigos pareiškėjams - ūkininkams ir įmonėms lengvinimą, vartotojų pasitikėjimo ekologine gamyba bei ekologiškais produktais didinimą, vartojimo skatinimą ir kt. Kaip šiuos uždavinius planuojama įgyvendinti, įstaigos vadovas papasakos renginio metu, taip pat atsakys į visus klausimus. Maloniai kviečiame dalyvauti!
Daugiau informacijos ir pranešti apie dalyvavimą (būtume dėkingi): Irma Minskienė, VšĮ „Ekoagros" specialistė plėtrai (komunikacijai), mob. 8 683 35 428, el. p. irma.minskiene@ekoagros.lt.
Kontaktinis asmuo
Irma Minskienė
Specialistė plėtrai (komunikacija)
Mob. 8 683 35 428
El. p. irma.minskiene@ekoagros.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-06-14 12:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media