2018 m. vasario 25 d., Sekmadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija: Akcija „Nerk į žydrą“

2017-09-13
 
 

Prostatos vėžiu gali susirgti vos 40-ies sulaukę vyrai. Neretai jiems nustatomas jau išplitęs vėžys. Tačiau pasiduoti negalima - šiuolaikinės priemonės leidžia valdyti net agresyvią ligą. Svarbu, kad vyrai pasitikrintų sveikatą ir gydytųsi. Kas, jei ne moteris - žmona, dukra, pusseserė, draugė, kaimynė - tuo pasirūpins? O Europos vėžio pacientų koalicija „Europa Uomo" ir Europos urologų asociacija parengė „Baltąja knyga" vadinamą susitarimą, kuriame išdėstytos mintys, kaip suvaldyti prostatos vėžį. Apie tai bus kalbama Rugsėjo 15-ąją - Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną, renginyje „Nerk į žydrą". 

Antrą kartą Amžinai žydinčiame sode bus pasodintos dar dvi obelys - gyvybės simbolis. Ir kartu sieksime reabilituoti žydrą - dangaus, optimizmo, švaros ir pasaulinio kovos su prostatos vėžiu judėjimo spalvą!

Kviečiame Jus į spaudos konferenciją, kuri vyks  š. m. rugsėjo 15 d. (penktadienį) 13.15 val. Nacionalinio vėžio instituto posėdžių salėje (II a. prie administracijos), Santariškių g. 1, LT-08660, Vilnius. Obelis sodinsime Nacionalinio vėžio instituto sode 14.00 val. (nuo Santariškių g. reikia praeiti Nacionalinio vėžio instituto pastatą ir sukti dešinėn. Ten stovės palapinė.)

Programa:

13.15-14.00 - spaudos konferencija.

Dalyvauja:

Prof. Feliksas JANKEVIČIUS, Nacionalinio vėžio instituto direktorius. „Rugsėjis - prostatos vėžio žinomumo mėnuo, o Rugsėjo 15-oji - Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena - Europos gydytojai, ligoniai ir politikai tariasi, kaip įveikti ligą."

Sonata VARVUOLYTĖ, Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugijos prezidentė. „Šeimos gydytojas pirmasis gali įtarti ligą - kas labiausiai rizikuoja susirgti?"  

Dr. Albertas ULYS, Nacionalinio vėžio instituto onkourologijos skyriaus vedėjas. „Jauni vyrai taip pat suserga - naujos technologijos padeda valdyti ligą?"

Rosita VAIČIULĖ, moterų klubo ,,Myliu save ir... taškas" vadovė. „Kas, jei ne moterys pasirūpins, kad vyras laiku pasitikrintų sveikatą ir gydytųsi?"

Paulius RAKŠTYS, Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas. 

14.00-15.00 - sodinamas amžinai žydintis sodas - gyvybės simbolis. 

14.15 - vyrų priešpiečiai - virtuvės šefas surengs priešvėžinį barbekiu. Vaišinsimės ypač naudingomis vyrų sveikatai šilauogėmis.

Daugiau informacijos:

Aušrinė Šėmienė

Medicininės informacijos centras

+370 698 73 471

Ausrine6@gmail.com

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-09-13 19:08
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media